Ningbo Haishu Лајт тргување копродукции, ООД . Се наоѓа во кинескиот пристанишниот град Ningbo, која е основана во 2002 година.

  Ние специјализирани во производството и продажбата за вратоврска, bowtie, шамиче, шамија, додатоци на мажите и жените. Со повеќе од 50 работници, нашата фабрика има довербата на стабилен квалитет на производот и брза испорака.

  Билтен

  Следете нас

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat !