за нас

Ningbo Haishu Лајт тргување копродукции, ООД

Се наоѓа во кинескиот пристанишниот град Ningbo, која е основана во 2002.We специјализирани во производството и продажбата за вратоврска, bowtie, шамиче, шамија, додатоци на мажите и жените. Со повеќе од 50 работници, нашата фабрика има довербата на стабилен квалитет на производот и брза delivery.It е цел на нашата компанија е да се исполнат барањата и да се создаде вредност за нашите клиенти. Ние секогаш добредојдени вашите барања.

16 години искуство во надворешната трговија, така што ние длабоко се разбере потребите на guests.16 години искуство на управување фабрика, така што нашиот квалитет е стабилна anddelivery е брза .Може да се прилагоди во мал дизајн примероци quantity.Free samples.Can според idea.Can гостите постојано се обезбедат нови производи на гостите и да им помогне да развијат нови пазари. Повластена цена, стабилен quality.Do најбрзиот одговор на испорака inquiries.Quickly за someproducts во stock.Can помогне на гости да врши увид и управување со квалитетот на производите.

ФАБРИКА ЗА ЕМИСИЈА

DSC_6686
DSC_6691
DSC_6685
DSC_6683
DSC_6675
DSC_6662
DSC_6653
DSC_6640
DSC_6601
DSC_6564
DSC_6439
DSC_6692Билтен

Следете нас

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
WhatsApp Online Chat !