Контактирајте не

Ningbo Haishu Лајт тргување копродукции, ООД

Compant Add

Соба A907 градскиот плоштад No.43 LiuZhuang улица Ningbo Кина

фабрика адреса

# 9, 4 патот Вратоврска зона Shengzhou Сити провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

harris@zjnblite.com

ellen@zjnblite.com

телефон

0086 + 13884466012

0086 + 18368662762


Билтен

Следете нас

  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !