Ningbo Haishu Lite Trading Co., Ltd . A është e vendosur në qytetin kinez port të Ningbo, e cila është themeluar në vitin 2002.

  Ne e specializuar në prodhimin dhe shitjet për kravatë, bowtie, shami, shall, burra dhe gra aksesorëve. Me më shumë se 50 punëtorë të kualifikuar, fabrika jonë ka besimin e cilësi të qëndrueshme produktit dhe ofrimit të shpejtë.

  Gazete

  Na ndiq

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat !