Rreth nesh

Ningbo Haishu Lite Trading Co., Ltd.

A është e vendosur në qytetin kinez port të Ningbo, e cila është themeluar në 2002.We specializuar në prodhimin dhe shitjet për kravatë, bowtie, shami, shall, burra dhe gra aksesorëve. Me më shumë se 50 punëtorë të kualifikuar, fabrika jonë ka besimin e cilësi të qëndrueshme e produktit dhe delivery.It shpejtë është qëllimi kompanisë sonë për të përmbushur kërkesat dhe të krijojë vlera për klientët tanë. Ne gjithmonë mirëpresim pyetjet tuaja.

16 vjet përvojë në tregtinë e jashtme, kështu që ne e kuptojmë thellësisht nevojat e guests.16 vjet përvojë të menaxhimit të fabrikës, në mënyrë që cilësia jonë është anddelivery e qëndrueshme është i shpejtë .Can të personalizohet në mostra të vogla të projektimit quantity.Free samples.Can në bazë të idea.Can mike vazhdimisht të sigurojë produkte të reja për të ftuarit dhe për të ndihmuar ata të zhvillojnë e tregjeve të reja. çmimi preferencial, i qëndrueshëm quality.Do përgjigja e shpejtë për shpërndarjen inquiries.Quickly për someproducts në stock.Can ndihmuar të ftuarit të inspektuar dhe për të menaxhuar cilësinë e produkteve.

SHOW FABRIKEN

DSC_6686
DSC_6691
DSC_6685
DSC_6683
DSC_6675
DSC_6662
DSC_6653
DSC_6640
DSC_6601
DSC_6564
DSC_6439
DSC_6692Gazete

Na ndiq

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
WhatsApp Online Chat !