Контактирајте нас

НИНГБО ХАИСХУ Фрее Традинг Цо, Лтд

Цомпант Додај

Соба А907 градски трг Но.43 Лиузхуанг улица Нингбо Кина

Фабрика Адреса

9 #, 4тх Стреет Кратка Зона Шенчжоу Град Зхејианг провинцији, Кина

Е-пошта

харрис@зјнблите.цом

еллен@зјнблите.цом

телефон

0086 + 13884466012

0086 + 18368662762
билтен

Пратите нас

  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
WhatsApp Online Chat !